Sprendimai

Programinius sprendimus verslo valdymui ir apskaitai kuriame nuo 2000 m. Daugiausia patirties turime transportavimo ir ekspedicijos, didmeninės ir mažmeninės prekybos, paslaugų ir gamybos srityse. Esame sukūrę ištobulintus programinius elementus, kuriuos rūpestingai pritaikome kiekvienai įmonei.

Žemiau pateikiame bendrovės UAB „BŪTENTA“ sukurtus ir grafiškai pavaizduotus pagrindinius programinius sprendimus.

Transportavimui ir ekspedicijai sukurtas sprendimas išsiskiria savo lankstumu, greičiu, patogumu, kokybe ir suteikia galimybę lengvai kontroliuoti visus reikalingus procesus. Daugiau skaitykite čia.

Didmeninei prekybai skirtas sprendimas padės valdyti visas tokio tipo įmonei būtinas funkcijas: nuo automatinio duomenų surinkimo pajamuojant prekes iki sandėlių valdymo. Daugiau skaitykite čia.

Mažmeninei prekybai pritaikytas sprendimas yra skirtas parduotuvių darbo organizavimui, prekių likučių priežiūrai ir suteikia galimybę turėti kompiuterizuotą kasininko darbo vietą. Daugiau skaitykite čia.

Paslaugų įmonėms sukurtas sprendimas padeda organizuoti tokių bendrovių darbą ir kontroliuoti sistemingo užduočių vykdymo bei paslaugų atlikimo procesą. Daugiau skaitykite čia.

Gamybos įmonėms pritaikytame sprendime didžiausias dėmesys skiriamas gamybos planavimui ir valdymui – pagrindinėms ir svarbiausioms gamybinės įmonės veiklos funkcijoms Daugiau skaitykite čia.

Išaugusiems apskaitos poreikiams rinkitės Būtent VALDYMUI

  • Finansų valdymas
  • Atsargų valdymas
  • Ekonominė analizė
  • Sprendimai, padedantys uždirbti pinigus
Daugiau informacijos