QlikView

QLIKVIEW PARDAVIMŲ APLIKACIJA PAGAL „BŪTENT“ DUOMENŲ ŠALTINĮ

ANALITINĖS PARDAVIMŲ APLIKACIJOS PASKIRTIS

Ši taikomoji analitinė aplikacija yra sukurta „Būtent“ apskaitos sistemos sukauptiems pardavimų duomenims analizuoti.

Aplikacija skirta plačiam vartotojų ratui: pardavimo vadybininkams, prekių kategorijų vadovams, komercijos ir pardavimų vadovams, įmonių vadovams.

PROGRAMINĖ ĮRANGA QLIKVIEW

QlikTech (NASDAQ: QLIK) yra QlikView Business Discovery, – naujos kartos, intuityviai naudojamos ir lengvai diegiamos verslo analitikos (Business Intelligence, BI) programinės įrangos gamintojas. QlikView Business Discovery platforma vartotojams suteikia intuityvios verslo duomenų analizės galimybes, platforma įdiegiama ne per kelis mėnesius, bet per kelias dienas ar savaites.

Qliktech – operatyvinėje atmintyje (in-memory) veikiančios asociatyvios analitikos pradininkas, kurio pagrindinis produktas Qlikview vartotojui leidžia be iš anksto apibrėžtų užklausų lengvai ir neribotai analizuoti veiklos duomenis. QlikView Business Discovery gali veikti kartu su kitomis verslo analitikos programomis, suteikdamas joms naujas greitaveikos, mobilumo, kolegialaus sprendimų priėmimo funkcionalumo galimybes. Qliktech būstinė įsikūrusi Radnor, Pensilvanijoje, o tarptautiniai padaliniai aptarnauja apie 22000 vartotojų daugiau nei 100 šalių.

QlikView suteikia vartotojams galimybę interaktyviai analizuoti kritiškai svarbią verslo informaciją intuityvioje, produktyvioje bei kūrybiškoje aplinkoje. Norint perprasti duomenų analizę reikalingas minimalus apmokymas, dažniausiai trunkantis tik keletą valandų. QlikView yra verslo duomenų analitikos (angl. business intelligence, BI) programinės įrangos kompleksas, pasižymintis savybėmis, išskiriančiomis QlikView iš tradicinių/klasikinių verslo analitikos įrankių tarpo:

• QlikView panaudojimui duomenų saugykla nėra būtina – duomenys yra pakraunami į analitines aplikacijas tiesiai iš įvairių operatyvinių duomenų bazių – finansų apskaitos ar verslo valdymo sistemų (jei duomenų saugykla yra – QlikView gali išnaudoti ją kaip duomenų šaltinį). Duomenų šaltinių kiekis neribotas.

• Ypatingai greita (tipiška greitaveika – iki 5 sek.) didelių duomenų masyvų analizė – nereikia iš anksto agreguoti duomenų – greita analizė vykdoma realiame laike apdorojant tranzakcinius žemiausio lygio duomenis;

• Diegiant QlikView nereikia žinoti kokiomis duomenų hierarchijomis vartotojai norės „gręžti“ duomenis – QlikView aplikacijoje duomenis galima gręžti, pradedant nuo bet kurio analizės taško – ir pagal visas įmanomas dimensijas.

• Neribotas dimensijų skaičius;

• Aukštas duomenų suspaudimo laipsnis – apie 10 kartų;

• Paprastas naudoti – nereikalauja jokių (!) mokymo kursų galutiniam vartotojui;

• Greitai įdiegiamas – pilotiniai projektai per 2-3 dienas; pramoninė eksploatacija po kelių savaičių;

• Analizuoti duomenis galite keliaudami – tiesiog savo kompiuteryje – atsijungę nuo lokalaus kompiuterių tinklo ir net neprisijungę prie interneto.

• QlikView yra analitinė aplinka, o ne statinių ataskaitų rinkinys – matomą ekrane ataskaitą galite iš karto transformuoti į dešimtis kitų ataskaitų – be jokio programavimo – tik „pelės“ pagalba.

PROGRAMINĖS ĮRANGOS QLIKVIEW NAUDOJIMO SĄLYGOS IR APRIBOJIMAI

Programinės įrangos QlikView Free Personal Edition versija, naudojama aplikacijai vykdyti, yra nemokama ir galioja neribotą laiką. Įsidiegus leidžiama pilnai naudotis visomis programos galimybėmis, kurti savo aplikacijas ir t.t.

Šios versijos apribojimai:

a) Programinė įranga įdiegiama ir veikia viename personaliniame kompiuteryje, taigi ja gali naudotis tik vienas vartotojas.

b) Su Personal Edition versija galima atsidaryti iki 4 aplikacijų, sukurtų kitų vartotojų. Asmeninių aplikacijų skaičius neribojamas.

c) Su Personal Edition versija sukurta aplikacija negali būti perkelta į kitą personalinį kompiuterį.

Norint įsigyti mokamą vartotojo ar serverinę licenciją, kreipkitės į QlikTech partnerius Lietuvoje – UAB „B-NOVO Technologies“.

Atsisiųskite pilną QlikView aplikacijos naudojimo sąlygų ir vartojimo instrukcijos aprašą.